Gulet CharterGulet Charter Motor Yacht CharterMotor Yacht Charter Saılıng Yacht CharterSaılıng Yacht Charter Super Yacht CharterSuper Yacht Charter Yacht RepaırYacht Repaır LocatıonsLocatıons DıscoverDıscover
RESERVE

Yat Tamiri

Norden Yachting musterilerine yat tamiri, yanı sıra yat bakım ve onarım hizmetleri sunmaktadir.

20 yılı aşkın sektor faaliyetleri ile sayısız  yeni inşaa ve donusum projelerinde görev almış tecrübeli gemi insaat muhendisleri ve teknik ekibiyle siz misafirlerimizin hizmetinizdeyiz.

Yatınıza dair tüm makina, hull, bakim onarim, yenileme, klas, dizayn ve liman işlerinizi tecrübeli kadromuzla etüd ediyor ve gerekli cozumleri sizler için üretiyoruz.Yat Bakım ve onarımı için Yat Tamiri adımlarımızı sıralayacak olursak şu şekildedir.

Sunduğumuz hizmetlerin baslicalari

Havuza alma

Shaft Alignment

Alim Satim Survey

İç, Dış boya yenileme

Mobilya yenileme, tamir

Karaya alma, denize atma

Klas ve Liman hizmetleri

Hull Temizligi, raspa boya

Meyil Deneyi ve Draft Survey

Dizayn İsleri, hesap ve manualler

Makine ve yardımcı makine Overall

Refit (ic dis yenileme, yeni yasa alma)

Denge, yarali yarasiz stabilite düzeltme

CE Belgesi düzenleme, CE uygunluk kontrolu

Ballast Water Treatment kurulumu (Anahtar teslim)

Tüm yatçılık tutkunlarını ve yat sahiplerini Norden Yachting ile Yat tamirinde kaliteli  işçilik ile tanıştırıyoruz. günlük yat kiralama hizmeti de sunmaktayız.

Yat Tamiri

Yat Bakım Onarım

Yat sahibi olmak için bu ulaşım araçlarını kullanmayı bilmek yeterli değildir. Kişiler zaman zaman bu araçların bakım ve onarım işlemlerini de düzenli olarak yaptırmalıdırlar. Ancak yatlar son derece profesyonel tasarımlara sahiptir. Bu nedenle de bu yatları tamir etmek ya da amatör bir şekilde bakımdan geçirmek yatınızın zarar görmesine neden olabilir. Böyle durumlarda yatları kısa süre içerisinde tamir etmek ya da bakım periyodundan geçirmek için profesyonelleri tercih etmeniz gerekir. Yatların tamiri, yeniden dizaynı ya da meydana gelen arızalarının giderilmesinde profesyonellik son derece önemlidir. Sürekli olarak sahada olan personeller yardımı ile yat bakım ve onarım işlemleri profesyonel bir seviyede gerçekleştirilir.

Yat tamiri işlemlerinde basit onarım işlemlerinden en karmaşık tamir işlemlerine kadar profesyonel bir şekilde hareket edilir. Yatlarınızın daha yüksek bir performans ile kullanılabilmesi için işin uzmanları bu araçları detaylı bir kontrolden geçirir. Mekanik parçalarda meydana gelen parça değişimlerinde mutlaka birinci sınıf parçalar kullanılması gerekir. Bunun yanında elektrik ve hidrolik ekipmanlarından boyama, cilalama gibi işlemlere kadar son derece titiz çalışmalar gerçekleştirilir. Bu süreçte yatınızın sezona hazırlanmasında profesyonel bir tamir ve bakım işlemleri sunularak sizlere en iyi standartlarda hizmetler sunulur. Yacht dizayn konusunda da sizlere destek veren profesyoneller aradığınız kalite standartlarında bir yata kavuşmanıza yardımcı olurlar. Yatlarınızın tamirinde profesyonel tamir ve bakım ekipleri görev alır. Yatçılık ve daha fazlası için bizi takip edin.