Gulet CharterGulet Charter Motor Yacht CharterMotor Yacht Charter Saılıng Yacht CharterSaılıng Yacht Charter Super Yacht CharterSuper Yacht Charter Yacht RepaırYacht Repaır LocatıonsLocatıons DıscoverDıscover
RESERVE
Gokova
akvaryum-koyu
amos-koyu
boncuk-koyu
bördübet-koyu
cennet-koyu
çiftlik-koyu
değirmendere-koyu
gebekse-koyu
kamelya-adası
kumlubük-koyu
lacivert-koyu
sedir-adası
turunç-koyu
zeytin-adası

Gökova Yat Kiralama

Cittaslow unvanı ile Türkiye’nin en huzurlu ve sakin bölgesi arasında gösterilen Gökova, gerek tarihi mistik yapısı gerekse korunmuş eşsiz koyları ile görülmeye değer bir tatil yöresi olmakla birlikte, mavi tur noktalarının da en gözde rotaları arasındadır.

Kıyılarda masmavi denizi ve altın sarısı kumları, coğrafi yapısında da sahip olduğu pek çok tarihi kalıntıları ve ören yerleri ile hem tatil hem de tarihi bir gezi ritüeline sizleri davet eden Gökova’da ayrıca pek çok adayı da uzaktan seyretmek yerine gidip görme deneyimi yaşayacaksınız.

Dört mevsim ziyarete uygun iklim ve doğa koşulları, özellikle yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte daha da canlanarak, yörenin zaten hareketli olan enerjisi maksimum seviyelere taşımaktadır. Gündüz deniz ve kum, gece de eğlence merkezleri ile 24 saat dolu dolu bir tatil fırsatı bulacağınız Gökova’da mutlaka yapılması gereken şeylerin biri de Gökova Yat Kiralama ile mavi tur yolculuklarına çıkmak olmalıdır. Ege ve Akdeniz kıyılarında gizli kalmış cennetvari yapıları ile deniz ve kıyı şeridinin en güzel buluşma noktası koylarda, güneşin doğuşu ve batışına en güzel yerden tanıklık ederken turkuaz mavisi, en berrak suların serinliğine kendinizi bırakabilirsiniz.

Mavi Tur gezilerimizin rotaları arasında yer alan birbirinden nadide ve egzotik koylarla tanışmak, ailecek ya da bireysel olarak farklı bir tatil aktivitesi gerçekleştirmekten yana iseniz Gökova yat Kiralama sizin tam da beklentilerinizi karşılayacak bir tatil planı sunmaktadır.

Konforlu ve modern dizayna sahip yat ve teknelerimizi, mürettebatıyla birlikte hizmetinize sunuyor, saatlik ya da günlük mavi yolculuk rotalarımıza sizi davet ediyoruz.  Rahatça güneşlenip manzaranın seyrine doyacağınız güvertelerimiz, maksimum 16- 30 kişilik olup kamalarımız hijyenik ve klimalıdır. Yemek ve içecek servislerimiz de dahil uygun fiyatlı hizmetlerimizden faydalanmak için erken rezervasyon fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Kaliteli hizmet, uygun fiyat ve dolu dolu bir mavi yolculuk deneyimi için adresiniz Norden Yachting olmalıdır. Gökova Yat kiralama yanısıra Bodrum yat kiralama hizmetimiz ile farklı bölgelerde de Nrden Yachting'den hizmet alabilirsiniz.


Akbük Koyu

 

Muğla’nın saklı kalmış cennetlerinden sadece biri olan Akbük Koyu, berrak denizin ve eşsiz doğa güzelliklerinin ahenkle bir araya gelerek misafirlerine hiç unutulmayacak anılar ve akıllarda kalıcı bir tatil olanağı sunmaktadır. Akkaya’ya 25 km uzaklıkta bulunan ve Gökova Körfezi’nin kuzeyinde kalan bu koy, tekne turlarının başlangıç noktası olarak da belirlendiği için bölgenin en uğrak koylarından biri haline gelmiştir. Sessizliği ve sakinliğiyle ziyaretçi çeken Akbük, insana huzur veren ambiyansıyla da yıl boyu maruz kalınan yorgunluk ve stresin atılabilmesi için en uygun yerlerden biridir. Denizin boyunuzla eşitlendiği noktalarda bile dibini olduğu gibi görebileceğiniz cam gibi su, tekne tatilinizin en dikkat çekici ve cezbedici unsuru olacaktır.Akbük tekne kiralama ile tetilinizi renklendirebilirsiniz.

Gökova Ören Marina

ÇYat limanı olarak tanımlayabileceğimiz ve bu alanda her türlü ihtiyaçların karşılanabileceği oluşumlardan olan marina, yat turizminin de gelişmesinde oldukça önemli bir paydaya sahiptir. Körfezin kuzeyinde yer alan Gökova Ören Marina, coğrafi olarak da körfezin gözde mekânlarına oldukça yakın bir alanda yer almaktadır. Doğal güzellikler bozulmadan inşa edilen bu modern marina, her türlü ihtiyacı karşılayabildiği ve çeşitli imkânlar barındırdığı için bu bölgede gerçekleştirilen deniz turizminin başlıca uğrak yerlerinden biri haline gelmiştir. 24 saat açık olması ve yüksek güvenlik önlemleriyle çevrili olması da yine artı yönlerinden sadece ikisidir. Barındırdığı tesisler de yine ihtiyaç duyduğunuz, istediğiniz şeyleri tedarik etmede de kolaylık sağlayacaktır. Gökova yat kiralama noktamıza bekleriz.

Çınar Koyu

Hem yerli hem yabancı turistler tarafından sıkça ziyaret edilen Çınar Koyu, sahip olduğu çakıl plajlarla da ilgi çekmektedir. Kıyıdan uzaklaşılsa da derinleşmeyen deniz, burayı yüzmek için en ideal yerlerden biri haline getiriyor. Azmak Nehri’nin denize döküldüğü yer olduğu için de körfezin en serinletici ve dinlendirici suları burada. Tekne tatili denince akla gelen sakinlik ve sessizlik bu koyun sularında sağlanabiliyor. Ayrıca keşfedilmeyi bekleyen küçük koylar da tatilinize yeni bir soluk katarak vaktinizi en iyi şekilde değerlendirdiğinizi iliklerinize kadar hissettirecektir. Yat tatillerinizin uğrak noktalarından biri olması gereken Çınar Koyu, sevdiklerinizle tadını çıkarabileceğiniz eşsiz manzaralar ve anılar sunarak tatilinizin verimli bir şekilde geçmesine de katkı sağlayacaktır.

Çamlı Limanı Koyu

MAdını kıyı boyunca uzanan görkemli çam ormanlarından alan Çamlı Koyu, diğer ismiyle Çamlı Köyü- delta üzerine kurulmuş yerleşim yeri merkezli bir bölgedir. Antik Karia yolu üzerinde bulunan bu köy, şehrin bilindik koylarıyla da komşuluk etmektedir. Çamlı Koyu İskelesi, yat turizmi için de oldukça önemli bir yerdir. Sedir Adası seferleri yapılan bu iskele, ilkbahar aylarından sonbahar aylarına kadar ziyaretçilerini ağırlıyor. Çamlı’daki kumsal ve kayalık koylar ise körfezin en eşsiz manzaralarıyla dolu. Çam ağaçların kendine has yeşil renkleri, denizin sığ ve berrak mavisi ve güneş ışınlarının iç ısıtan sarısı… Aradığınız sessizliği ve huzuru bulabileceğiniz bu koy, tekne turunuz için bir inci niteliğinde olacaktır.

Gelibolu Adası

Turizm sezonunda tur teknelerin uğrak yerlerinden biri olan Gelibolu Adası, mavinin ve yeşilin her tonunu barındırmaktadır. Bu ada için söylenebilecek en ilgi çekici şey, hiç şüphesiz sualtı mağaraları olacaktır. Turistlerin dikkatini çeken bu sualtı mağaraları, tatiliniz için benzeri görülmemiş bir deneyim olacaktır. Dalış sporları için uygun bir alan sunan bu ada, Gökova Körfezi için de oldukça önemli bir bölgedir. Ayrıca adada hali hazırda yaşamakta olan tavşanlar ve keçiler de burayı ziyaret edenlerin ilgi odağı olmaktadır. Tekne turizmi sektöründe oldukça popüler olan Gelibolu Adası, sahip olduğu doğal güzellikler sayesinde turlarda mola yeri olarak görülmektedir ve buraya uğramamak seçenekler dâhilinde değildir. Gökova yat kiralama hizmeti aldığınızda size yalnızca tatilinizin keyfini sürmek kalır.

Lacivert Koyu

İsmini denizin renginden alan Lacivert Koyu, derin sularıyla ve etrafı sarmalayan kayalıklarıyla meşhurdur. Bir söylentiye göre Poseidon’un sarayı da bu derinliklerin içindedir ve yeterince derine dalarsanız bunu görebileceğiniz belirtilir. Soğuk suyuyla yaz aylarının vazgeçilmezi olan bu koy, yerli ya da yabancı çok sayıda ziyaretçiyi de ağırlamaktadır. Gökova Körfezi’nin en güzel koyları arasında yer alan Lacivert Koyu, tekne turlarının vazgeçilmez uğrak noktası haline gelmiştir. Sadece deniz yoluyla ulaşımı sağlanan ve saklı bir cennet köşesi olan bu koyda çam, ıtır, kekik gibi bitkiler yetişmektedir. Eşsiz deniz kokusunun yanı sıra bu rayiha dolu ormanlar da tatilinizin aklınıza kazınmasında etkin bir rol üstlenecektir.

Çanak Koyu

Çİngiliz Limanı olarak da bilinen Çanak Koyu, ismi hakkında çeşitli hikâyeler barındıran bir bölgedir. En yaygın olanı, koyun coğrafi özellikleri sayesinde I. Dünya Savaşı sırasında bir İngiliz gemisinin Rus veya Alman gemisinden kaçarken bu koya saklandığı, gemiyi atlatmada başarılı olduğu ve ismini de buradan aldığı şeklindedir. Oldukça durağan bir denize sahip olan Çanak Koyu, çam ağaçları tarafından saklanan ve cennetin bir yansıması olarak adlandırılan oldukça eşsiz bir koydur. Dalgaların oluşmadığı turkuaz deniziyle yer yer sazlıkların oluştuğu bu yer ayrıca Türkiye’de nadir görülen fiyort tipi bir körfezdir. Korunaklı oluşumu ve durağan deniziyle ünlenmiş Çanak Koyu, görülmeye değer ender koyların başında gelmektedir. Kaptanlı tekne kiralama ile tatil keyfi zamanı .

Karacasöğüt Koyu

BMavi Yolculuk turlarının en çok tercih edilen duraklarından biri olan Karacasöğüt Koyu, ormanların denizle bütün oluşturduğu eşsiz bir koydur. Koyun etkileyici manzaralarının yanı sıra Karacasöğüt Şelalesi adı verilmiş doğal havuzlu bir şelale ve Somalıkaya Düdeni ve Suçıktı Mağarası olarak adlandırılmış muazzam iki bölümlü mağaralar da ziyaretçilerin ilgisini çekmektedir. Antik kent kalıntıları da bu koyun vazgeçilmez parçalarından biridir. Sur kalıntıları, kent nekropolü, tapınak kalıntıları ve sarnıçlar; koyun binlerce yıldır insanlara ev sahipliği yaptığının kanıtı olarak gözler önüne serilmektedir. Tekne tatiliniz için aradığınız macerayı bulabileceğiniz Karacasöğüt Koyu’nda biraz mola vermek, kalıntıları keşfetmek ve doğal güzelliklerin tadını çıkarmak isteyeceksiniz. Gökova yat kiralama noktamıza bekleriz.

İncekum Plajı

MTürkiye’nin en güzel plajlarından biri olarak anılan İncekum Plajı, yıl boyunca birçok yerli ve yabancı turist tarafından oldukça ilgi görmektedir. Plaj, altın gibi parlayan ince kumları ve masmavi berrak deniziyle misafirlerinin keyifli vakitler geçirmelerini garantiliyor. Temiz sahili ve hizmet imkânlarının fazlalığıyla da anılan İncekum Plajı, tekne tatili yaparken vakit geçirmek ve yüzmek isteyeceğiniz bir plaj olacaktır. Denizin sığ olması sayesinde yüzmeye en elverişli alanlardan biridir. Ayrıca rüzgârla taşınan ormanların ve meyve bahçelerinin kokusu ile aradığınız dinginliği bularak tüm yorgunluk ve stresinizden arınabilirsiniz. Tekne tatili rotanız için sakinliği ve temizliği ile öne çıkan bu plajı es geçmemenizi öneriyoruz. Özel yat kiralama hizmeti ile tüm koylar sadece bir adım uzağınızda.

Sedir Adası (Kleopatra Plajı)

Elekten geçirilmiş gibi incecik, beyaz kumlara sahip olan Sedir Adası; deniz suyunun rengiyle de tropik bir adayı anımsatıyor. Duru ve sakin suyuyla insanların ilgisini ve beğenisini kazanan bu adanın kumları da bir efsaneye sahiptir. İnce, beyaz kumlar; yapı özellikleri bakımından Mısır’ın kuzey kıyısındaki kumlarla benzerlik gösterdiği için bu kumların Roma İmparatoru Antonius’un, Kleopatra’ya duyduğu aşkın kanıtı olarak buraya taşıttığı ve burada birlikte yüzdükleri düşünülüyor. Kleopatra Plajı olarak da bilinen bu plaj, hikâyesiyle de ülke içinde ve dışında oldukça ün sahibidir. Ayrıca zeytin ağaçlarıyla kaplı ada, binlerce yıllık antik kalıntılara da ev sahipliği yapmaktadır. Tiyatro, agora, şehir surları ve su sarnıçları arasında dolaşırken zamanda yolculuk yapmış gibi hissedeceksiniz.

Okluk Koyu

BGökova Körfezi’nin ne dikkat çeken koylarından biri olan Okluk Koyu, burada ünlenmiş olan ve tekne turuna çıkmış herkesin el salladığı denizkızı heykeline ev sahipliği yapmaktadır. Korunaklı bir yapıya sahip olan bu koy, doğa güzellikleriyle de çevrelenmiştir. Denize doğru uzayan yemyeşil çam ağaçları, kuşların benzersiz şarkısı ve denizin uçsuz bucaksız maviliği… Ayrıca Türkiye’den başlayarak dünya denizlerine yelkenli ile açılan ilk Türk olan Sadun Boro’nun da bir zamanlar yaşadığı yerdir Okluk Koyu. Kendinden sonraki tüm denizcilere örnek olan Sadun Boro’yu bilmeden Okluk Koyu’nu ziyaret etmek olmazdı. Sığ suları ve sazlık alanlarıyla görsel şölen sunan bu koy, yat tatiliniz için oluşturacağınız rotada en çok görmek istediğiniz yerlerden biri olacağına hiç şüphe yok.

Löngöz(Kargı) Koyu

AGökova Körfezi’ne has zengin tabiat faunasını en iyi gözlemleyebileceğiniz yerlerden biri olan Löngöz Koyu, çam ormanlarının masmavi denizle kucaklaştığı bir koydur. Mavi Yolculuk denince uğranmadan geçilmeyen bu koyun zengin tabiat manzaraları ve bölgeye özel çeşitli kuş türlerinin cıvıltıları insanı mest edebiliyor. İki tane pınar bulunan bu koyun suları da, bu pınarlar sayesinde serinlikten nasibini alıyor. Eşsiz doğa manzaralarıyla dolu Löngöz Koyu, tekne tatilleri için de en uygun yerlerden biridir. Karanın içlerine doğru kıvrılarak uzanan dar ama derin yapısıyla korunaklı bir hal alıyor. Körfezin en güzel koylardan biri olduğu için rotanıza eklemeniz dâhilinde benzersiz deneyimler tadabilirsiniz ve anılar oluşturabilirsiniz. Yat kiralama fiyatları için bizi arayın.

Değirmenbükü Koyu

AGökova Körfezi’nin en büyük koyu olarak adlandırılan Değirmenbükü Koyu, tekne turlarının da vazgeçilmez duraklarından biri olarak kayıtlara geçmiştir. Büyük olmasıyla öne çıksa da el değmemiş güzellikleriyle de bilinen bu koyda vakit geçirmek, tüm yılın stresini ve yorgunluğunu atmak için en ideal yerlerden biridir. Tertemiz deniziyle ve doğal manzaralarıyla dikkat çeken Değirmenbükü Koyu, yıl içinde yerli ve yabancı birçok turistin uğrak noktası haline gelmiştir. Yeşilin her tonunu yakalayabileceğiniz bu büyük koyda tarif edilemez duygulara kapılacağınızı garantiliyoruz. Mavi Yolculuk’un vazgeçilmez duraklarından biri olan bu koy, sizin tatilinizin de yepyeni deneyimlerle ve maceralarla dolu olmasını sağlayarak unutulmaz kılacaktır. 5 Günlük tekne kiralama özel  fiyatlarını kaçırmayın.