Gulet CharterGulet Charter Motor Yacht CharterMotor Yacht Charter Saılıng Yacht CharterSaılıng Yacht Charter Super Yacht CharterSuper Yacht Charter Yacht RepaırYacht Repaır LocatıonsLocatıons DıscoverDıscover
RESERVE
Gocek
Akvaryum-Koyu
ayten-koyu
Bedri-Rahmi-Koyu
boynuzbükü-koyu
göbün-koyu
göcek-adası
günlüklü-koyu
Killebükü-Koyu
kleopatra-hamam-koyu
Merdivenli-Koyu
sarsala-koyu
Sıralıbük-Koyu
tersane-koyu
yassıca-adaları

Göcek Yat Kiralama

Marmaris'in koynunda sakladığı sayısız güzellikteki köylerinden biri de Göçektir.

Kirlenen dünyanın bakir kalmış doğasına sahip, yeşil ve mavinin ahenk ile birbiri ile kucaklaştığı, bu keşfedilmeye değer bölge, her yıl binlerce yerli ve yabancı turistin uğrak yerleri arasında olmaktadır.

Yalnızca plajında güneşlenip, denize girmekle sınırlı kalmayacak pek çok doğa sporlarına ve aktivitelerine uygun atmosferi ile tatilcileri kendine çekmektedir.

Mavi tur seyahatlerinin de uğrak yerleri arasında olan Göcek Koyları için, her turizm sezonunda oldukça rağbet gören Göcek Yat Kiralama ile bölge deniz üzerinden keşfe çıkılmaktadır.

Antik kent kalıntıları, traverten kayalıkları, el değmemiş ormanları ile mistik ve ekolojik bir doğaya sahip olan Göcek, yöresel lezzetleri ile de benzersiz damak tatlarına ev sahipliği yapmaktadır.

Akdenizin Egeye açılan kapısı konumu Göcek Gulet Kiralama taleplerinde artışa sebep olurken, bölge her geçen gün popülaritesini artırmaya devam etmektedir.


Sıralıbük Koyu

Dalaman’a daha yakın fakat Göcek körfezinde yer alan bu koy, kayalık bakir kalmış deniz ve ormanları ile ziyaretçilerine doğal tabiatın güzelliklerini yaşama fırsatı sunmaktadır.

Akvaryum vari temiz denizi, su altındaki canlıların dünyasına tanıklık ettirecek kadar berrak ve temizdir. Yat ve gulet gezilerinin uğrak rotaları arasında yer alan Sıralıbük Koyu, çevrede barınma ihtiyacını karşılayacak otel ve pansiyon olmamasından ötürü günübirlik yada kamp alanı olarak tercih edilmektedir.

Yassıca Adaları

Fethiye körfezinin doğurduğu irili ufaklı pek çok adadan oluşan Yassıca Adaları , mavinin her tonun gün yüzüne çıktığı, saklı kalmış bir cennettir adeta.

Adayı yeşile boyayan zeytin ve çam ağaçlarının gölgesinde, uçsuz bucaksız denizin panografik görüntüsünde huzur bulunacak bir atmosfere sahip olan ada, su sporları ve farklı aktiviteler için coğrafyası ile yerli ve yabancı ziyaretçilerin tercihleri arasındadır.

Gulet ve yat gezilerinin uğrak noktası,mavi turların vazgeçilmezi ada, tertemiz plajları ile misafirlerini memnuniyetle uğurlamaktadır. Konaklama için bir alternatife sahip olmayan adada yöresel lezzetler tezgahlarda sunulmaktadır. Göcek yat kiralama noktamıza bekleriz.

Sarsala Koyu

Şehir dışından ziyarete gelecek tatilciler için en kolay ve yakın ulaşıma sahip koylardan olan Sarsala Koyu , dalgasız, turkuaz rengi berrak suyu ile denize gönül rahatlığı ile girilebilecek doğallığa sahiptir.

Su altı dalışları, yat ve gulet gezileri için uygun bölge yapısı, ziyaretçilerine farklı tatil aktiviteleri sağlamaktadır.

Yeme içme için küçük işletmelerin olduğu koyda, kamp ve çadır kurabilir, güneşlenmek için şezlong kiralayabilirsiniz.

Şehir dışından ziyarete gelecek tatilciler için en kolay ve yakın ulaşıma sahip koylardan olan Sarsala Koyu, dalgasız, turkuaz rengi berrak suyu ile denize gönül rahatlığı ile girilebilecek doğallığa sahiptir.

Su altı dalışları, yat ve gulet gezileri için uygun bölge yapısı, ziyaretçilerine farklı tatil aktiviteleri sağlamaktadır.

Yeme içme için küçük işletmelerin olduğu koyda, kamp ve çadır kurabilir, güneşlenmek için şezlong kiralayabilirsiniz. Yat kiralama fiyatları için bizi arayın.

Osman Ağa Koyu

Deniz ile ormanın buluşmasından doğan egzotik havanın bol oksijenini ciğerlerinizde hissedeceğiniz bakir coğrafyası ile Osman Ağa Koyu , aile tatilcilerinin en gözde merkezlerinden biridir.

Çakıllı plajı, serin ve berrak deniz suyu ile günübirlik tatilcilerin ve kampçıların uğrak yeri olan koy, yat ve gulet gezilerinin de rotaları arasında yer almaktadır.

Yeme, içme ve konaklamak için ekstra alternatiflere sahip olmayan koyda, sadece mini büfeler bulmak mümkün.

Hamam Koyu

Fethiye’nin nadide koylarından biri olan Hamam Koyu, Kleopatranın burada yaşadığına inanılann bir rivayete ev sahipliği yapmaktadır.

Antik kalıntılar kıyısında, turkuaz rengi berrak deniz suyu, ormanla iç içe doğal bir tabiat atmosferi ile ziyaretçilerini karşılamaktadır.

Yat ve gulet gezileri için mavi yolculuk rotasında bulunan koy, güneşin doğuşuna batışına en güzel tanıklı edilecek görsel şölene sahiptir.

Saat 17 de koy a yanaşan yüzen Migros, denizin ortasında alışveriş yapabilme ayrıcalığı yaşatmaktadır.

Su altı dalışı sevenler için iyi bir alternatif olan koy, trekking ve doğa sporları için de uygun tabiat yapısına sahiptir. Marmaris yat kiralama noktamızdan Göcek yat kiralama noktamıza yolculuk rotası için bizi aramanız yeterli.

Kille Bükü Koyu

Mistik atmosferi ile ziyaretçilerini hem tatil hemde tarihi bir gezintiye çıkaran Koy, Dalamana 13 km uzaklıktadır. Çam ormanlarının büyüleyici kokusunda, turkuaz rengi tertemiz denize dalmanın keyfine doyamayacağınız Kille Bükün Koyu , tarihi kalıntıların olduğu bölgeyi bir keşfe çıkabilir, toprak plajda güneşlenerek bütün bir yılın yorgunluğunu çıkarabilirsiniz.

Geniş bir alanı kaplamasından ötürü çok fazla kalabalık olmamakta, yaz boyunca devam eden mavi turların uğrak yerleri arasında yer almaktadır. Göcek yat kiralama hizmeti ile koyların eşsiz manzaralarına dalacaksınız.

Yeme içme ihtiyacının karşılanabileceği mini tesislerle, koyda uzun süre vakit geçirebilirsiniz.                                   

 

Göbün Koyu

Özgünlüğünü kaybetmeden bu zamana kadar gelen sayılı koylardan biri olan Göbün Koyu her yıl yerli ve yabancı pek çok turiste ev sahipliği yapmaktadır.

Yalnızca yaz mevsiminde değil kış aylarında da limanı olarak kullanılan koy, bu özelliği ile 4 mevsim 365 gün ziyaretçi kabul etmektedir.

İki tepenin arasında gizli kalmış bu saklı cennet e giriş bu dar kanaldan sağlanmaktadır.

Derin olmayan sahil yapısı denize rahat girme fırsatı sağladığı gibi, denizin altında gizli kalmış antik değerlerinde de keşfedilmesine imkan tanımaktadır.

Yeme içme için bir küçük restoran bulunan koy, dalış sporu, doğa yürüyüşü ve kamp için en doğru adrestir. Günlük yat kiralama ile özgün bir tatil deneyimi yaşayın.

Bedri Rahmi Koyu

Taş yaka olarak da bilinen, göcek in en popüler koylarından olan bu bölge, yaz aylarının gelmeye başlamasıyla birlikte canlanmakta, güneş, kum ve tabiat üçlüsünün birlikteliğinden doğan, sakladığı  cennet vari atmosferi sergilemektedir.

Bedri Rahmi Eyüboğlu'nun ada da bıraktığı sanatsal izinden dolayı bu adı alan koy, ayrıca pek çok Antik Likya kral mezarı kalıntılarına da ev sahipliği yapmaktadır.

Direk araç ile koy a ulaşım bulunmayan koy, yat ve tekne gezilerinin uğrak yeridir. Göcek yat kiralama nokktamıza bekleriz.

Ayten Koyu

Göcek’in en bakir kalmış koylarından biri olan Ayten Koyu, kişisel ihtiyaçlar için tesisler bulunmamasından ötürü günübirlik geziler için uygundur.

Genellikle taşlı olan deniz kıyısı, güneşlenme ve denize girmede biraz sorun olsa da tarifi imkansız güzellikteki atmosferi herşeye değer niteliktedir. Yat ve tekne gezilerinin rotasında bulunan Ayten Koyu, serin ve deniz suyu ile ziyaretçilerini kendine hayran bırakmaktadır.

Kalabalıktan uzak, sessiz sakin ve huzur saatlerin adresi kesinlikle Ayten Koyudur. Özel yat kiralama hizmeti ile tatilinizi farklılaştırmak çok kolay.

Küçük Karanlık Koyu

TGöcek'te mavi tur gezilerinde en çok rağbet gören koylardan biri olan Küçük Karanlık koyu, çam ormanlarının arasında gizli, küçük bir balıkçı köyü iken şimdi tatilcilerin uğrak yerleri arasında bulunmaktadır.

Akvaryumu andıran berrak ve temiz deniz suyu, su altı dalışı için uygun ortam sunarken, sakin plajda güneşlenmenin ve denize girmenin keyfine varacaksınız.

Kişisel ihtiyaçlar için çok fazla alternatif bulunmayan koy, günübirlik gezi yada kamplar için uygundur.

Göcek Adası

Göçek limanından 10 dakikalık mesafe ile ulaşılabilen Göcek adası, denizin ortasında kirlenen dünyanın etkilerinden kendini saklamayı başarmış bakir bir Akdeniz koyudur.

Mavi tur yolculuklarının gözde rotası olan, çam ağaçları arasında gizlenmiş, tektonik kayalıkları ile çevrili ada, bir tropik ada doğallığındadır.

Pek çok plajı ve koyu bağrında taşıyan ve tatilcilerin farklı beklentilerine cevap verecek su ve doğa sporlarına uygun tabiatı ile Göcek adası, 4 mevsim fakat özellikle yaz aylarında ziyaretçi akınına uğramakta, Fethiye’nin güzelliklerini karşıdan seyretme güzelliği sunmaktadır. Göcek yat kiralama noktamıza beklelriz

Yavansu (Martı) Koyu

Göcek körfezinde kendine yer bulan, doğal tabiatı ve egzotik atmosferi ile mavi yolculuk ve günübirlik gezilerinin gözde koylarından biridir.

Çam ve zeytin ağaçlarının içinde, denizle kucaklaşan Yavansu Martı koyu, yeşil ile mavinin bu birlikteliğinden doğan panografik görüntü ile ziyaretçilerine huzurun kapılarını aralamaktadır.

Kara e deniz yolu ile ulaşım sağlanabilen bu koy, çakıllı bir sahil yapısına sahip olup, tekneler için bir iskelesi de bulunmaktadır.

Akvaryum Koyu

12 ada turlarının en gözde koylarından olan Akvaryum koyu, bir camın ardından bakmak kadar temiz ve berrak görünen deniz suyu ile bu dünyada kirlenmemiş ve doğal kalmış bir şeylerin olduğunun mutluluğunu yaşatmaktadır adeta.

 Özellikle yat ve tekne gezilerinin mutlak güzergahında ve Domuz Adası ile Tersane Adası arasında konumlanmış olan alan, ziyaretçilerinin tekrar tekrar uğramasına neden olacak kadar büyüleyici bir atmosfere sahip olan bu koy mayıs ayı ile kasım ayları arasında en yoğun günlerini yaşamaktadır.

Genel olarak kayalık ve çakıllı sahil yapısına sahip, zeytin ve çam ağaçlarının gölgesinden ummana açılan koy, güneşin doğma ve batma zamanlarının en güzel izlendiği bölgelerden birisidir. Yat kiralama fiyatları için bizi arayın.

Cennet Koyu

Cennet tasvirinin Göcek’te can bulduğu koylardan biri olan Cennet Koyu, berrak denizi, bakir kalmış ormanı ve kuş sesleri ile bezeli tabiatı ile tatilcilerin dinlenmek ve huzur bulmak için en çok tercih ettikleri yerlerin başında gelmektedir.

Yat ve tekne turlarının uğrak noktası olmasının en büyük nedeni, deniz suyunun, su altı canlılarını seyredebilecek kadar temiz olmasıdır. Turkuazın her tonunun kademe kademe denizde can bulduğu koy, çakıllı, yer yer kum plajlara sahiptir. Çam ağaçları ile kaplı, kayalık bir coğrafi yapıya sahip koy a kara ve denizyolu ile ulaşım mümkündür. Göcek yat kiralama ile cennet koyunun eşsiz güzelliğine tanık olacak gün batımını kiralık yatınızdan izleyebileceksiniz.

Merdivenli Koyu

Göcek’in kara yolu ile ulaşılması mümkün olmayan koylarından biri de burasıdır. Sarp kayalık ve vadilerle dolu bu koyda büyüklü küçüklü kum ve çakıllı plajlar bulunmaktadır.

Uzun yürüyüşler sonucu, büyüleyici bir atmosferi ve huzur dolu tabiatı ile kucaklaşmış olmanın mutluluğunu yaşayacaksınız. Yat ve tekne gezilerinin uğrak noktası olan Merdivenli Koyu, tatilcilerin de günübirlik geleceği yada kamp kurabileceği bir coğrafi yapıya sahiptir. Merdivenli koyundan yola çıkarak bodrum yat kiralama noktamızda tatilinize devam edebilirsiniz.

Bu Rotaya Uygun Yatlar
SERENITY 70
SERENITY 86
GETAWAY
GLORIOUS II
ANGELO II SAİLİNG YACHT
ELOA GULET
LADY FREYA
MEIN SCHATZ