Gulet CharterGulet Charter Motor Yacht CharterMotor Yacht Charter Saılıng Yacht CharterSaılıng Yacht Charter Super Yacht CharterSuper Yacht Charter Yacht RepaırYacht Repaır LocatıonsLocatıons DıscoverDıscover
RESERVE
Fethiye
akvaryum-koyu
boncuklu-koyu
darboğaz-koyu
gemile--koyu
günlüklü-koyu
kabak-koyu
kargıcak-koyu
katrancı-koyu
kelebekler-vadisi
kıdrak-koyu
kuleli-koyu
ölüdeniz
soğuk-su-koyu

Fethiye Yat Kiralama

Tüm dünyaya tatil cennetinin kapılarını aralayan Fethiye, ziyaretçilerini Ege denizinin maviliklerine doğru yola çıkarırken, yeşiliyle de huzur veren atmosferine doğru sürüklemektedir.
Bir tatilden beklenen deniz, kum, güneş üçlüsünün mukemmel uyumuna fazlasıyla sahip, pek çok gezi ve aktivite alternatiflerine de açık bölge yapısı ile, benzersiz ve dolu dolu bir yaz tatili deneyimi yaşatan yöreyi, Fethiye Yat Kiralama ile seyrine doyulmaz bir mavi tur gezisiyle tanımak daha doğru olur.
Onlarca birbirinden değerli bakir kalmış koylarını Fethiye Gulet Kiralama yaparak görme fırsatı yakalayacağınız, hem deniz altı dünyasının gizemini keşfedip, hem de antik şehir kalıntıları gezebileceğiniz Fethiye’de sessiz ve huzur dolu günler sizi bekliyor.

Fethiye’nin Mavi yolculuk ile gezilebilecek en güzel koyları
 


Ölüdeniz

Dünyanın tescilli en güzel kumsalına sahip, efsanelere konu olan ismi ile müsemma Ölüdeniz, eşsiz güzellik ve berraklık taki deniz suyunu sürekli yenilenen kaynaktan almakta, her daim ziyaretçilerine cam gibi berrak suda deniz keyfi yaşatmaktadır.
Konaklama, yeme içme ve doğa sporları ile tam bir tatil cenneti olan bu yöre, yeşil ile mavinin kucaklaştığı nadide koylardan biridir. 

Kelebekler Vadisi

Adı ile özdeşleşmiş pek çok kelebek popülasyonunun yaşadığı bu vadi, sarp kayalıkların koynynda saklı ege denizi ile tatilcilerin ve deniz turizminin favori noktalarından biridir.
Bakir orman ve deniz tabiatı ile doğallığın hat safhada kendini gösterdiği, plajı, taş evleri ve kayalıkları ile misafirlerine benzersiz ve huzur dolu bir günün kapılarını aralamaktadır.
Konaklama ve yeme içme için tesisleri bulunan bu vadide, dünya mirası olarak kabul edilen ve koruma altına alınan Kelebekler Vadisi Babadağ bulunmaktadır.

Kabak Koyu

Şelale ve göletleri ile farklı bir koy manzarasına sahip, bembeyaz kumsalı, turkuaz rengi denizi ve bakir tabiatı ile mavi tur gezilerinin gözde rotalarından olan bu koy, yerli ve yabancı pek çok turistin de mutlka listesine aldığı gizli kalmış cennetlerden biridir.
Belirli bir mesafeden sonra denizleşen deniz yapısı dalgasız ve su altı dalışları için ideal bir ortam sunan kabak koyu, çam ağaçları gölgesindeki plajıda huzuru ve dinginliği ruhunuza işleyecek atmosfer sunmaktadır. Günlük yat kiralama ile bu muhteşem koyu ziyaret etmelisiniz.

Gemile Koyu

Tekne ve yat turlarının uğrak noktalarından biri olan Gemile koyu, yoğun ziyaretçi akınına uğrayan, kalabalık koylardan biridir. Özellikle mayıs ayında başlayan bu yoğunluk, kasım ayına kadar devam etmekte, yerli ve yabancı pek çok ziyaretçinin deniz ile buluşmasına imkan vermektedir.
Karşısında gemile adasına göz kırpan, çam ve zeytin ağaçları ile süslenmiş, benzersiz güzellikteki denizi ve tabiatı ile Fethiye’nin en güzel koylarından biridir.

Kıdrak Koyu

Tabiat parkı olarak koruma altına alınan Fethiye’nin değerli incisi Kıdrak koyu, birbirinden güzel bitki ve kuş popülasyonuna ev sahipliği yapmakta, bakir doğasında benzersiz bir tati deneyimi yaşatmaktadır. Kara ve deniz yolu ile ulaşım sağlanılan koy, bembeyaz kumsalı ile maldivleri aratmayacak güzellikte bir plaja sahiptir. Turkuazın her tonunun izlenildiği berrak denizi, mavi yolculuk gezilerinin favorisi olmaya aday olurken, çam kokulu ormanında, deniz manzarasına karşı doğa yürüyüşü yapmanın huzurunu hiçbir şeyde bulamayacaksınız. Girişi ücretli olan koyda, mini büfe, restoran, wc ve piknik masaları bulmak mümkündür. Fethiye yat kiralama noktamızdan hareketle kırdak kot-yuna kolayca ulaşabilirsiniz.

Katrancı Koyu

Benzersiz doğası, kendine özgü huzur veren atmosferi ile Fethiye’nin hem kamp hemde günübirlik tatil için en uygun noktası olan Katrancı koyu, kum ve çakıl olmak üzere iki ayrı plaja sahiptir. Akvaryumu andıran berraklıkta ki deniz suyu, su altı canlılarının dünyasına tanıklık etme fırsatı sunduğu gibi, yaz mevsiminin sıcak günlerini serin sularda geçirme avantajı sunmaktadır.
Tekne ve gulet gezilerinin uğrak noktası koyun denizi dalgasız ve sakindir. Giriş ücretli olan koyda, ihtiyaçlar için mini tesisler bulunmaktadır.

Soğuksu Koyu

Sarp kayalıkların arasına gizlenmiş egzotik doğa yapısıyla, tatilcilere denize girmek dışında farklı aktivite yapma olanağı da sunan koy, derin deniz yapısı ile sayısız balık popülasyonuna ev sahipliği yapmakta, su altı dalışları için en uygun ortam sunmaktadır.
Mavinin her tonunun denizde can bulduğu, mavi tur gezilerinin gözde rotası Soğuksu Koyu, çam ormanları ile çevrili tabiatıyla huzurun ve dinginliğin kapılarını aralamaktadır.

Cennet Koyu

Koy seçiminde tercihiniz sakinlik ve tabiatta kendinizle baş başa olmaktan yana ise bu koy tam size göre. Günübirlik gezi ve kamp için uygun, trekking, hiking, su altı dalışı yapıp, berrak deniz sularında ruhunuzu ve bedeninizi dinlendireceğiniz Cennet koyu, kumsalı ile de güneşlenmenin tadına varılacak güzelliktedir.
Mini tesislerde kişisel ihtiyaçları gidermek mümkün olduğu gibi kahvaltı ve akşam yemekleri yiyebileceğiniz restoranlarda bulunmaktadır.
Fethiye yat kiralama hizmetimiz ile bu muhteşem koyda tatil yapabilirsiniz. Mavi tur yolculuklarının duraklarından biri olan bu koydan ayrılmak istemeyeceksiniz.

Günlüklü Koyu 

Fethiye'nin en güzel plajına sahip günlüklü koyu,  ipek gibi kumsalı, yeşil çam ormanları ve bir umman görünümünde masmavi denizi ile gelen ziyaretçilerini büyümektedir adeta.
Küçük çaplı tesislerin olduğu, şemsiye ve şezlong bulunabilecek bir altyapıya sahip koya, giriş ücretlidir.
Palmiye ağaçlarının gölgesinden denizin huzur veren görüntüsünü seyrederken, çam kokuları ile kendinizden geçeceğiniz bir rahatlamaya sizi davet eden koyu yat ve gulet kiralayarak gezebilir, dilerseniz günübirlik tatilci olarak gidebilirsiniz.Günlüklü koyundan yol çıkıp rotanızı bodrum yat kiralama noktamızda tamamlayabilirsiniz.
Bu Rotaya Uygun Yatlar
Holiday V GULET
HOLIDAY X GULET
KAYHAN III GULET
KAYHAN IV GULET
KAYHAN VIII GULET
KAYHAN XI GULET
KAYHAN KAPTAN
MASKE II GULET
KAYHAN V