Gulet CharterGulet Charter Motor Yacht CharterMotor Yacht Charter Saılıng Yacht CharterSaılıng Yacht Charter Super Yacht CharterSuper Yacht Charter Yacht RepaırYacht Repaır LocatıonsLocatıons DıscoverDıscover
RESERVE
Bodrum
Akvaryum-Koyu
aspat-koyu
cennet-koyu
hattat-palmiye-koyu
karanicir-koyu
küdür-koyu
ortakent-yahşi-koyu
BODRUM-5
BODRUM-7
BODRUM-8

Bodrum Yat Kiralama

Türkiye’nin incisi ve tatil cenneti Bodrum, sadece kum ve denizden ibaret olmayan doğal güzelliklerini dört mevsim ziyaretçilerine sergilemekte, her bir metrekaresinde gizli kalmış değerleri gün yüzüne turizm vasıtası ile çıkarmaktadır.

Bodrum yat kiralama , bakir kalmış koy ve ormanları, turkuazın her tonuna sahip berrak deniz suları, eğlenceli gece hayatı ve antik uygarlık kalıntıları ile bir tatilden daha fazlasını vaad eden Bodrum, size huzur ve memnuniyet dolu bir tatilin garantisini vermektedir.

Tüm bu güzelliklere denizden şahit olmak için Bodrum Yat Kiralama ile çıkacağınız mavi tur yolculuklarında, sayısız koyla tanıştığınız gibi,  pek çok su ve doğa sporlarının içinde de kendinizi bulabilirsiniz.

Birbirinden değerli, gün yüzüne çıkmamış saflıktaki tabiata sahip koyları, 

Bodrum Gulet Kiralama ile keşfede bildiğiniz gibi, çam ağaçlarının kokusu içinde, bir mercan kayalıklara oturarak, güneşin doğuşunu ve batışını seyrederken, Tabiat ananın sesinin keyfine doyamayacaksınız.

Bodrum rotasın da yer alan gizli kalmış cennet koylar şunlardır.


En Güzel Bodrum Koyları

Gece hayatı ve eğlencenin hız kesmeden devam ettiği Bodrum’da, gün boyunca zaman geçirip hem denizin hem de güneşin tadını çıkarabileceğiniz en güzel Bodrum koylarını izin için derledik:

Yalıçiftlik Kargıcak Koyu

Gökova körfezinin girişinde nazlı bir gelin edasıyla sizi selamlayan koy, dalgasız sakin denizi ile aile tatilcilerinin gözde yerleri arasında gelmektedir.

Doğal patika bir yoldan ulaşım imkanı olan, gelişmiş tesisi bulunmayan fakat bakir doğası ile ziyaretçilerine keyifli ve huzurlu bir gezi imkanı sunan Yalıçiftlik Kargıcak koyu, tertemiz berrak deniz suyu ve plajı ile mavi tur yolculuklarının vazgeçilmez koylarındandır.

Göktürkbükü Cennet Koyu

Ege denizinin derinliklerinin bir koyda hayat bulduğu, çam ağacı yeşillikleri arasında,kayalıkların ardına gizlenmiş cennet vari yapısı ile yat ve tekne turlarının en çok talep gören koyları arasında yer alan Göltürkbükü cennet koyu, yat ve tekne gezilerinin en gözde rotası arasında yer almaktadır.

Akvaryum misli berrak turkuaz denizinde vaktin nasıl geçtiğini anlamayacak, oksijen deposu tabiatında huzurun tadına varacaksınız.

Açık ve ücretsiz plajın yanı sıra ücretli plaj bölümü de mevcut olan koyda mini büfede kişisel ihtiyaçlar için hizmet vermektedir.

Çakıl ve yer yer kum plajlarının hakim olduğu koy genel olarak çam ağaçları ile kaplı kayalık bir tabiata sahiptir.

Yalıkavak Küdür Koyu

Yarımadada bulunan egzotik yapısı ile Bodrum’un en gözde koylarından biri olan Küdür koyu, eğlenceli beach ve kum plajları ile tatilcilerin en sevdiği koylar arasındadır.

Akdeniz foklarının üreme alanı olması nedeniyle meraklılarını bölgeye çeken Yalıkavak Küdür koyu, doğa ve su sporları için uygun tabiat yapısıyla da farklı beklentiler içinde olan tatilciler için bulunmaz bir fırsattır. Doğa yürüyüşüne çıktığınız da Antik mezar kalıntılarına da rastlayabileceğiniz koy, geniş ve uzun plajında sırlanana ağaçların gölgesinde güneşlenme ve dinlenme olanağı sağlamaktadır. Bodrum yacht kiralama ile rotanızı oluşturun.

Akyarlar Karaincir Koyu

Deniz, kum ve güneş üçlüsünün en güzel örneğinin sergilendiği bu koy, güneşin kendini göstermeye başladığı aylardan itibaren canlanmaya başlayıp, yaprak dökümüne kadar popülaritesini sürdürmektedir.

Ormanlar arasında yükselen otel ve pansiyonların parsellediği plajlar her daim yoğun ve kalabalıktır.

Turkuaz rengi berrak denizi, altın sarısı kum plajı ile denize en güzel girilen bölge ilan edilen Akyarlar Karaincir Koyu, Gulet ve yat gezilerinin de uğrak noktası arasındadır.

Ortakent Yahşi Koyu

Gündüz denizi ve kumu, gece de eğlence mekanları ve aktiviteleri ile tatilcilerine 24 saati dolu dolu yaşama imkanı sunan koy, Bodrum’un diğer koylarına kıyasla oldukça gelişmiş tesislere sahiptir.

Çevresinde oturup denizi izleyebileceğiniz ve aynı zamanda soğuk bir şeyler içerken, güneşi batıra bileceğiniz cafe ve restoranlarla Ortakent Yahşi Koyu, mutlaka gezilip, görülmesi gereken  yerlerdendir. Bodrum Yat Kiralama ise bunun en kolay yolu.

Bu Rotaya Uygun Yatlar
AGANIPPE GULET
ATALANTE
BEDİA SULTAN GULET
CANER-IV
CANEREN
GORA GULET
ODYSSEY GULET