Gulet CharterGulet Charter Motor Yacht CharterMotor Yacht Charter Saılıng Yacht CharterSaılıng Yacht Charter Super Yacht CharterSuper Yacht Charter Yacht RepaırYacht Repaır LocatıonsLocatıons DıscoverDıscover
RESERVE
Harika Bir Yat Deneyimi İçin Rotanızı Belirleyin
Fethiye
Fethiye
Fethiye Rotalarİncele
Marmaris
Marmaris
Marmaris Rotalarİncele
Gokova
Gökova
Gökova Rotalarİncele
Bodrum
Bodrum
Bodrum Rotalarİncele
Gocek
Göcek
Göcek Rotalarİncele

Mavi Tur Rota

Yat, gulet, tekne ile çıkılan genellikle tatil amaçlı olan ve Bodrum Antalya gibi farklı illeri kapsayan deniz yolculuğuna genellikle “Mavi Tur” denir. Turizm dünyasına mavi tur rota , Mavi Yolculuk gibi farklı isimlerle kazandırılan bu terim sayesinde turizm dünyası farklı bir boyuta taşındı ve yeni bir sektör ortaya çıktı. Yaz aylarının başlarından itibaren başlayan ve yaz bitimine kadar süren; hareketli ve eğlenceli geçen bu muhteşem yolculuğa katılan tatilciler Akdeniz ve Ege’nin harika doğası ve güzelliği ile tanışıyor. Akdeniz ve Ege’yi denizin üstünden seyretme fırsatı yaşayan tatilciler aynı zamanda Yunan Adaları’nın antik yerini de görme şansı elde ediyor. Mavi tur rotaları arasında önemli bölgelerden bir kaçını sizin için listeledik.

Göcek Mavi Tur Rotaları

Fethiye’ye bağlı olan ve oldukça güzel, sakin bir tatil köyü olan Göcek, herkesin gelip görmesi gereken hem doğası ile hem de denizi ile oldukça beğenilen, tatilcilerin gözde noktalarından biridir. Muğla-Fethiye ilçesinde bulunan Göcek’e ulaşım oldukça kolaydır. Kolay ulaşımı sayesinde sıkça tercih edilen Göcek’in sakin ve güzel tatil köyü olması ile birlikte aynı zamanda muhteşem koylara sahiptir.Bu nedenle son yılların en popüler tatil yerlerinden biri olan ve mavi turların merkezi haline gelen Göcek koyları rotalarına gelin birlikte bakalım. Göcek’te hangi koylar vardır? Diğer bir değişle Göcek mavi tur rotaları nerelerdir ?

1. Sarsala Koyu

2. Yassıca Adaları

3. Kille Koyu

4. Kleopatra Koyu (Hamam Koyu)

5. Sıralıbük Koyu

6. Tersane Adası

7. Bedri Rahmi Koyu

8. Akvaryum Koyu

9. Cennet Koyu

10. Günlüklü Koyu

11. Domuz Adası

12. Merdivenli Koyu

 

Göcek Yat Kiralama

Mavi ve yeşilin muhteşem buluşmasına tanık olmaya hazır mısınız? Tatilcilerin en gözde tatil beldelerinden olan muhteşem koyları ile gezip görebileceğiniz harika seyir için yat kiralama yapıp eşinizle, dostunuzla, ailenizle bu güzel deneyimi yaşayabilirsiniz. Göcek yat kiralama genellikle 2000 ile 8000 arasında değişen fiyatlar ile günlük olarak kiralayabileceğiniz yatlar bulunmaktadır.

Fethiye Yat Kiralama

Muğla’nın en güzel ilçelerinden biri olan Fethiye’yi deniz üzerinden seyretmek için yat kiralama yapıp ailenizle ile birlikte harika bir zaman geçirebilirsiniz. Fethiye yat kiralama fiyatları 2000 ile 15000 arasında değişmektedir.