Gulet CharterGulet Charter Motor Yacht CharterMotor Yacht Charter Saılıng Yacht CharterSaılıng Yacht Charter Super Yacht CharterSuper Yacht Charter Yacht RepaırYacht Repaır LocatıonsLocatıons DıscoverDıscover
RESERVE

Kurumsal

NORDEN YACHTING 2021 Yılında bulunduğumuz coğrafyanın bize cömertçe sunduğu güneş, deniz ve uçsuz bucaksız koyların keyif ve lezzetini farklı bir tatil anlayışı ile kiralık yat sektöründe hizmet vermek amacıyla deniz tatilini misafirlerimize doya doya yaşatmak amacıyla kurulmuştur.

3 tarafı denizlerle çevrili cennet ülkemizde denizi, denizciliği, kişiye özel yat tatilini yurtiçi ve yurtdışı tüm misafirlerimize unutamayacakları tatil deneyimi eşliğinde tecrübe ettirebilmek en önemli beklentimizdir.

Günümüzde şehirleşmenin üzerimizdeki olumsuz etkisiyle kalabalık tatil kültürü birçok kişiyi tatmin edememektedir.İşte sizlere bu noktada yat kiralama hizmeti ile tatilinizde yeni bir seçenek sunmaktayız.

 El değmemiş belki de kimsenin temas bile etmediği gizemli mavi sulara kendini bırakmak, mavinin her türlü tonunu bulabileceğiniz sularda yüzmek, eşsiz lezzetler eşliğinde doğayı yeniden keşfetmek, dalgaların sesi eşliğinde yıldızların altında uyumak, koskoca bir denizi kendi özel havuzunuz gibi kullanmak misafirlerimize sunduğumuz hizmetlerin sadece başlangıcıdır. 

Sürprizlerle dolu bu macerayı mümkün olduğu kadar çok misafirimizle paylaşmak onların en güzel anısı olmak en büyük hedefimizdir.