Gulet CharterGulet Charter Motor Yacht CharterMotor Yacht Charter Saılıng Yacht CharterSaılıng Yacht Charter Super Yacht CharterSuper Yacht Charter Yacht RepaırYacht Repaır LocatıonsLocatıons DıscoverDıscover
RESERVE

Ege Yat Kiralama

Akdeniz ve Ege’nin Muhteşem Koylarına Demir Atın

Son dönemlerde oldukça revaçta olan ve yaz tatillerine yeni boyut kazandıran Mavi Tur yolculukları, bölgenin coğrafi konumunu denizden keşfetme, cennetten bir köşe edasındaki bakir kalmış koylarda güneşlenme ve denize girme fırsatı sunmaktadır.
Norden Yachting olarak bizlerde tatilinize farklı deneyimler katacak, mavi yolculuk gezilerimiz ile Ege ve Akdeniz'in koynunda saklanan, koylarla tanıştırıyor, ege ve akdenizin güzellikleri ile buluşturuyor.
Her biri birbirinden güzel ege koyları ve kendine kas doğası ile ayrıcalıklı olan Fethiye, göcek ve bodrum koylarında, sadece güneşlenmek ve denize girmenin dışında su altı dalışı, doğa yürüyüşleri ve antik kent kalıntılarını da gezme fırsatını Ege yat kiralama ile bu yolculukla yakalayacaksınız.
Hayallerin ötesindeki tatil planlarımız ile sizleri de Akdeniz ve Ege Mavi Tur Yolculuklarımıza davet ediyor, bireysel yada aile olarak modern yat ve guletlerimizde benzersiz bir tatil yolculuğuna çıkarıyoruz. Günlük yat kiralama hizmetlerimiz ve hizmet noktalarımız hakkında bilgi almak için bizi aramanız yeterli. Fethiye yat kiralama hizmeti için bizi araayın.


Rotalar

Keşfet