Gulet CharterGulet Charter Motor Yacht CharterMotor Yacht Charter Saılıng Yacht CharterSaılıng Yacht Charter Super Yacht CharterSuper Yacht Charter Yacht RepaırYacht Repaır LocatıonsLocatıons DıscoverDıscover
RESERVE

Yatçılık

Yat tatili

Kalabalık ortamlarda geçen, sadece sahil odaklı tatillere yeni bir seçenek sunan Yat Tatili ve Yatçılık, yeni bir deneyime ve özgürlüğe açılan kapılardan biri haline gelmiştir. İstediğiniz yerde güneşin doğuşunu ve batışını seyredebileceğiniz, istediğiniz yerde yüzebileceğiniz ya da karaya çıkabileceğiniz yat tatili seçeneği ile tüm alışılmışlıkların dışına çıkarak tatillerinize yeni bir soluk kazandırabilirsiniz. Bu sayede hem kendiniz için hem de etrafınızdaki değer verdiğiniz insanlar için unutulmaz bir dinlenme süreci ayarlayabilirsiniz. Yat tatili için en doğru adres Norden-Yachting.

Yat Tatili

En iyi ressamların tuvallerinden kopup gelmiş hissiyatı uyandıran koyları, sahilleri veya limanları bizzat görüp gezebilmek için Özel Tekne Kiralama uygulamalarını düşünebilirsiniz. Beğenileriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda kiralayacağınız en uygun tekne ile rüya gibi bir tatil geçirebilirsiniz. Koşturma gerektirmeyen, doğayla iç içe olacağınız yat tatili sayesinde kelimenin tam anlamıyla dinlendiğinizi ve huzura kavuştuğunuzu hissedeceksiniz. Gürültüden ve yoğunluktan uzaklaşarak sadece doğanın sesine kulak verebileceğiniz bu yolculukta sorumlu olduğunuz tek şey eğlenmek!

“Mavi Yolculuk” olarak adlandırılan ve dünyaca ünlenen bu tur rotası, ilgilenenler için muazzam bir seyahat imkanı sunmaktadır. Keşfedilmemiş doğa güzelliklerinin yanı sıra yer yer karşılaşabileceğiniz antik kalıntılar da yolculuğunuzun bir uyum içerisinde akıp gitmesini sağlayacaktır. Özel Yat Kiralama seçeneği ile tümüne birinci dereceden şahitlik ederek unutulmaz bir maceraya atılabilirsiniz.

Tekne kiralama işlemi yapacağınız zaman birkaç konuyu önceden düşünmekte oldukça fayda vardır. Bunlardan ilki yolculuğa kaptanlı mı yoksa kaptansız mı çıkacağınızdır. Deneyimli kaptanlar yolculuğunuza eşlik ettiği takdirde bu deneyim rotanıza ve tatilinize de muhakkak yansıyacaktır. Fakat gerekli eğitimlerden geçmiş, kaptanlık vasfına ulaşmışsanız ve bu yolculuğa kendi deneyimlerinizle devam etmek istiyorsanız bu da mümkündür. Bunların dışında teknenin kabin sayısı, ortak kullanılması gereken alanların yeterliliği, aşçı ihtiyacı gibi konular hakkında da planlama yapmak her zaman yararınıza olacaktır.

Hayallerinizdeki tatil için gerekli olan yegane şart, tekne kiralamak olacaktır. Bu sayede hiç tatmadığınız duygular eşliğinde mükemmel bir tatil deneyimi geçirebilirsiniz. Planlayacağınız tatiller için elimizden gelen en iyi şekilde yardımcı olacağımızın garantisini veriyoruz ve şimdiden iyi eğlenceler diliyoruz. Yat kiralama fiyatları için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yatçılık
İlgili Haberler