Gulet CharterGulet Charter Motor Yacht CharterMotor Yacht Charter Saılıng Yacht CharterSaılıng Yacht Charter Super Yacht CharterSuper Yacht Charter Yacht RepaırYacht Repaır LocatıonsLocatıons DıscoverDıscover
RESERVE

Yacht Kiralama

Denizi seyretmek, her zaman insana huzur ve dinginlik vermiştir. Bir vapur ya da tekne seyahatinden sonra içine dalıp çıktığınız o maviliğin getirdiği rahatlama ve mutluluğa herkes tanıklık etmiştir hiç şüphesiz.

Bazen farklı şehirlerde, farklı denizlerin dalgalarında kaybolmak isteriz. Farklı yerler görmek, değişik anılarla tatili deneyimimizi taçlandırmak isteriz. Türkiye’nin en güzel denizlerinden Akdeniz ve Ege’de çıkacağınız Mavi Yolculuklarda birbirinden güzel koyların gizli kalmış cevherlerini keşfederken sayısız adaların da görkemine şahit olacağınız Yacht Kiralama ile tüm bunlar artık bir hayal değil.

 

Güneşin tadını, denize açılarak çıkarmak için artık bir tekneye sahip olmaya gerek yok. Saatlik ya da günübirlik kiralayacağınız bir yat, sizi hem görülmemiş güzelliklere doğru keşfe çıkarırken, hem de özel günlerinizin unutulmaz anlarında sizlere ortaklık edecektir.

Yacht Kiralama en önemli detay, beklentilerinizi karşılarken bütçenizi de yormayacak niteliklere sahip bir yat tercihi yapmaktır. Ayrıca tura katılacak kişi sayısı, yatın sahip olduğu donanımlar da rezervasyon yaptırmadan önce mutlaka değerlendirilmesi gereken konular arasındadır. Pandemi sürecinde olduğumuz şu dönemde de hijyen şartların aranması da en önemli detaylardan biridir. Kişiye özel tuvalet ve banyoya sahip olan yatları tercih etmek bu bağlamda en doğru karar olacaktır.

Dizel yakıt tipine sahip teknelerin her zaman daha avantajlı olduğu unutulmamalıdır. Elbette ki bu da kiralama maliyetlerini düşüren etkenler arasında yer almaktadır. Ayrıca kaptanlı tekne kiralama hizmetleri de çoğu zaman faydalı bir seçenek olarak görülür. Bölgeyi tanıyan ve çok iyi bilen bir kaptan, sizi en güzel koylara götürerek bilmediğiniz yerleri keşfetmenize öncülük edecektir.

Kiralık tekne fiyatları; teknenin sahip olduğu donanımlar, kamara sayısı, modeli, yakıt tipi, kiralama süresi gibi etkenlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

Gulet yat, yelkenli yat ya da motorlu yat… Yacht Kiralama ile beklenti ve ihtiyaçlarınıza hitap edeni seçmek sizin elinizde. Unutulmaz olmasını ve bir iz bırakmasını istediğiniz özel günlerinizin de kurtarıcısı olan kiralık yatlar, denizin ortasında size tarifi imkansız bir atmosferde büyülü dakikalar yaşatıp o anınızı ölümsüz kılarak hep hatırlamanıza olanak sağlayacaktır.

Yacht Kiralama
İlgili Haberler