Gulet CharterGulet Charter Motor Yacht CharterMotor Yacht Charter Saılıng Yacht CharterSaılıng Yacht Charter Super Yacht CharterSuper Yacht Charter Yacht RepaırYacht Repaır LocatıonsLocatıons DıscoverDıscover
RESERVE

Özel Yat Kiralama

Yaz mevsimini mavi tur ile daha dinamik hale getirmek isteyen kişiler için özel yat kiralama hizmeti son derece avantajlıdır. İster tek tek başınıza ister dostlarınız ile yat kiralayarak denizde daha eğlenceli vakit geçirme şansı elde edebilirsiniz. Beklentilerinize yanıt veren bu hizmet sırasında farklı kişi sayısına göre tasarlanan ve çeşitli boyut özelliklerine sahip olan yatları kiralamak mümkün olabiliyor. Özel yatlar hem lüks bir dizayna sahip oluyor hem de yeni nesil tasarımlar olarak sizlere sunuluyor. Kaptanlı yat kiralama hizmeti ile kendi mürettebatı olan yatları rahatlıkla kiralama imkanı bulabilirsiniz. Beklentilere yanıt veren ve hemen her türden hizmeti sizlere profesyonel seviyede veren bu hizmetlerde profesyonellik büyük bir önem taşır.

Özel yat kiralama hizmetinden yararlanmak isteyen kişiler günlük yat kiralama firmasına yatı hangi amaç için kiralamak istediklerin belirtmelidirler. Aynı zamanda kişi sayısını da belirtmeniz bu süreçte büyük bir önem taşır. Yat kiralama sırasında kişi sayısı ve organizasyon türüne göre sizlere en uygun yatların sunumu gerçekleştirilir. 17 ve 40 metre arasında değişen yat modelleri ile birçok kabini olan wc ve duş alanları olan bir yat kiralamak son derece yüksek bir avantaj doğurmaktadır. Konforlu bir şekilde seyahat etmek ve mavi tur keyfini en iyi şekilde yaşamak isteyenler için özel yat kiralama son derece avantajlı bir hizmettir. Kalabalık bir organizasyon ya da parti düzenlemek isteyen kişiler de yine bu yat kiralama imkanlarından en iyi şekilde yararlanabilme imkanı bulabilirler.

Kaptansız yat kiralama ayrıcalığını da sizlere sunan kiralama firması bu konuda birtakım şartlar öne sürebilir. Örneğin yat kullanma ehliyetinizin olması ya da bu yatı kullanacak özel bir personelinizin bulunması önemli bir noktadır. Bu nedenle de yat kiralama işlemini yapmadan önce yat kullanma prosedürlerini yerine getirmeniz gerekir. Kaptanlı yat kiralama ise çok daha avantajlı bir işlemdir. Çünkü deneyimli kaptanlar seyahat rotanızda sizlere yüksek standartlarda bir hizmet sunarak en iyi şekilde yat hizmeti almanızı sağlarlar. Özel yat kiralama hizmetlerinden herkes ulaşılabilir fiyatlarla yararlanabilme şansına sahip olabilmektedir. Bodrum yat kiralama ve marmaris yat kiralama hizmetlerimizde erken rezervasyon fırsatlarını kaçırmayın.

Özel Yat Kiralama
İlgili Haberler