Gulet CharterGulet Charter Motor Yacht CharterMotor Yacht Charter Saılıng Yacht CharterSaılıng Yacht Charter Super Yacht CharterSuper Yacht Charter Yacht RepaırYacht Repaır LocatıonsLocatıons DıscoverDıscover
RESERVE

Norden Mavi Tur Yemek

Mavi Turda, Gulet Yat ve Teknelerde Yiyecek ve İçecek Temini Nasıl Sağlanır?

Mavi Tur gezilerinin en zevkli anlarından biri de masmavi denizin ortasında yenen, enfes bir kahvaltı ve romantik bir akşam yemeğidir.
Bol oksijen ve tarifi imkansız güzellikteki deniz manzarasına karşı yenecek bir yemeğin lezzetinin tarifi imkansız olur hiç şüphesiz.  

Yat ve guletlerimizde hazır bulunan deneyimli ve eğitimli, dünya mutfağına hakim şeflerimizin oluşturduğu menülerle, 2 ana ve 3 ara öğün yemek servisi, tur boyunca misafirlerimizin hizmetinde olmaktadır.

Özel taleplere de yer verdiğimiz menülerimiz, organik malzemelerle, yöresel lezzetler doğrultusunda çeşitlenmektedir. 
Yemek zamanı sınırlaması olmadan, günün her saati sınırsız içecek ve yemek imkanı sunuyor, kumanya alışverişlerinde müşterilerimizin taleplerini göz önünde bulunduruyoruz.
Tatilcilerimizin talepleri doğrultusunda oluşturduğumuz mavi tur yemek çeşitliliği ve marka tercihini hizmetimiz boyunca uyguluyor, İçeceklerden extra bir fiyat talep etmiyoruz.
Yat ve guetlerimizde hizmet veren personellerimiz vasıtası ile talep ve servisler gerçekleşmekte olup, bu hizmet için de extra bir ücret beklentisine girmiyoruz.
Haftalık tur sürecimiz boyunca amacımız hijyenik ve en sağlıklı doğal lezzetleri sofraya koymak, misafirlerimizi lüks restoran rahatlığında ağırlamaktır.

Norden Mavi Tur  Yemek
Norden Mavi Tur  Yemek
İlgili Haberler