Gulet CharterGulet Charter Motor Yacht CharterMotor Yacht Charter Saılıng Yacht CharterSaılıng Yacht Charter Super Yacht CharterSuper Yacht Charter Yacht RepaırYacht Repaır LocatıonsLocatıons DıscoverDıscover
RESERVE

Mavi Yolculukta Gidebileceğiniz En İyi Restoranlar

 

Octopus Restoran/Söğüt

Denize nazır manzarası ile öğlen ve akşam yemeklerinin bölgedeki sayılı işletmelerden biri olan Octopus Restaurant özellikle ahtapot ızgarası lezzeti  ile fenomen olmuştur.
Önündeki iskele ile tekne ve guletlerin de erişimi için imkanı olan restoranda, Akdeniz ve dünya mutfağından örnekler görmek mümkün.
Deniz mahsullerinin ön planda olduğu menüsünde, kalamar ızgara ve dolma, levrek, çipura, lagos, orfoz balıkları en çok talep alan lezzetleridir.

West Fish / Göcek

Egenin oksijen dolu, çam kokuları arasında denize karşı bir akşam yemeği yemek için verilebilecek en doğru karar West Fish restaurant olmalıdır.
Bilimum balık çeşitlerinden oluşan seçkin menüsü ile ege ve akdeniz mutfağının zenginliklerini misafirleri ile tanıştırmaktadır.
Şık ve nezih dekorasyonu ile misafirlerinden tam not alan restaurant hijyenik ve sıcak atmosferiyle de tam not almaktadır.
West Fish / Göcek

West Cafe / Göcek

Modern ve sıradışı mimarisiyle, hem göze hem de damağa hitap edecek lezzetlerin ilk durağı West Cafe, Akdeniz ve ege mutfağının yanı sıra dünya lezzetlerine yer verdiği mutfağı ziyaretçilerinden tam not almakta, kahvaltı ve akşam yemekleri için doğru bir buluşma noktası olmaktadır. 

West Cafe / Göcek

Sardunya Restoran/Selimiye

Selimiye’nin en şık ve en gözde balık restoranlarından biri olan Sardunya, balık çeşitleri, mezeleri ve özel spesiyal lagos lezzeti ile 20 yıllık tecrübenin memnuniyetle buluştuğu bir işletmedir.
Özellikle yaz aylarında artan insan yoğunluğu sebebi ile neredeyse yer bulmak imkansız olan bu restorana, rezervasyon yaptırarak gitmek lehinize olacaktır.
Akdeniz mutfağı başta olmak üzere, deniz mahsulleri ağırlı olan menülerinde, türk kültürüne ait lezzetlerde yer almaktadır.

Sardunya Restoran Selimiye,

Raca Kitchen & Bar

Şık dekorasyonu, sıradışı ambiansı ve birbirinden leziz yemek, meze ve deniz mahsulleri çeşitleri ile misafirlerini yemek yemenin dışında bir lezzet yolculuğuna çıkaran Raca Kitchen, özel şeflerin elinden çıkan somon füme ve kuzu incik tatları ile ün kazanmış bir restauranttır.

Raca Kitchen & Bar

Emek Restoran Kaptanın Yeri/Palamutbükü

Sıcak atmosferi, birbirinden lezzetli deniz mahsulleri ile öğlen ve akşam yemeklerini gözde mekanlarından olan Emek Restaurant Kaptanın Yeri, enfes kalamarı ile ünlüdür. Şık dekorasyonu,güler yüzlü çalışanları ve hijyenik restaurant yapısı ile Muğla'nın enleri arasındadır. Sadece yemek için değil aynı zamanda bir eğlence merkezi de olan restaurant 4 mevsim, yüksek standartlarda hizmet vermeye devam etmektedir.

Emek Restaurant Palamutbükü

Manos Taverna/D-Maris Bay

Alışılagelmiş restaurant kültürünün dışında farklı bir atmosfere sahip olan Manos Taverna, yunan kültüründen ilham aldığı mezeleri, balık çeşitleri, salataları ve sirtaki gösterileri ile hem yemek hem de eğlenceyi bir arada sunmaktadır. Kalamar,ıstakoz,midye tava ile özdeşleşmiş lezzetleri akdeniz ve türk mutfağı ile zenginleşmiştir. Bir balıkçı kasabasını andıran dekorasyonu ile doğal,sade ve sıradışı bir atmosferde yemek yemenin ayrıcalığını yaşatmaktadır.

Manos Taverna D-Maris Bay

La Guérite/D-Maris Bay

Tarifsiz güzellikteki deniz manzarasına karşı yemek yemenin ayrıcalığını ve keyfini yaşatan La Guerite, çok çeşitli balık mahsulleri akdeniz ve türk mutfağından örnekler ile taçlandırdığı menülerini, şık dekorasyonu ile tamamlamaktadır.
Göcek deniz kıyısında, beyaz ahşap mimarisi ile göz dolduran bu mekanı özel anlarınıza şahitlik etmesi için tercih edebilirsiniz. 
La Guérite D-Maris Bay

İncir Restaurant

Kapalı ve açık alan tercihleriyle, Akdeniz mutfağının birbirinden lezzetli yemeklerini ve mezelerini tadacağınız, otantik dekorasyonunda huzur bulacağınız, nezih, şık ve bir okadar da sıcak bir ortama sahip İncir Restaurant, Muğla'nın gözde balıkçı mekanlarındandır.
Türk ve akdeniz mutfağı birlikteliğinden doğan zengin menü çeşitlerinin baş tacı balık ürünleri ile her damak tadına ve zevkine hitap edecek lezzetleri bünyesinde barındıran bu restaurant, ekonomik fiyat ve güler yüzlü personelleri ile de tercih sebebi olmaktadır.

İncir Restoran / Orhaniye

Breeze Restoran/Göcek

Denize nazır bir masada akşam yemeği yemenin romantizmini sonuna kadar yaşayabileceğiniz bir mekan olan Breeze restaurant, özel günler ve anların ölümsüzleştirilmesi için bulunmaz bir ambiyans ve atmosfere sahiptir.
Ege denizi kıyısında bir iskele üzerine kurulmuş, otantik ve modern dekorasyonu ile misafirlerini alışılagelmiş restoran tarzı dışında ağırlayan bu mekanda, türk ve akdeniz mutfağının yanı sıra zengin balık mahsülleri menü seçimini bol alternatifli kılmaktadır.
12.00 ile 22.30 saatleri arasında hizmet veren mekan, paket servise de açıktır.

Breeze Restaurant Göcek

Mavi Yolculukta Gidebileceğiniz En İyi Restoranlar
İlgili Haberler