Gulet CharterGulet Charter Motor Yacht CharterMotor Yacht Charter Saılıng Yacht CharterSaılıng Yacht Charter Super Yacht CharterSuper Yacht Charter Yacht RepaırYacht Repaır LocatıonsLocatıons DıscoverDıscover
RESERVE

Konaklamalı Yat Kiralama

 

Günümüzde deniz taşıtları sektörünün sahip olduğu geniş tekne yelpazesi sayesinde herkesin ihtiyaçlarına, isteklerine ve zevklerine uyacak tekneyi bulabilmek oldukça kolaylaşmıştır. İhtiyaçlara ve tatil planlarına gerektiği gibi cevap verebilen bu tekneler, unutulmaz anlar yaratabilmeniz için bir araç görevi görmektedir. Tekneler; farklı türleriyle rahatlık, modern donanımlar ve sevdiklerinizle birlikte doğayla iç içe olabilme imkânı sunarak anın keyfini çıkarmanızı hedefler ve bundan en yüksek verimi almanıza olanak sağlar.

Etkinlik ya da tatil planlarken de aklımıza ilk gelen şartlardan biri bütçe yeterliliği olacaktır. Her bütçeye uygun olan Kiralık Tekne Fiyatları ile hem ekonomik hem de estetik açıdan dilediğiniz tekneyi bulup kiralama yapabilirsiniz. Bu sayede hayalini kurduğunuz tatile en uygun fiyatlarla kavuşmuş olursunuz.

Kiralık tekne fiyatlarında ortalama bir fiyat belirlemek oldukça zordur. Bunun sebebi, her teknenin kendine has özelliklerinin bulunmasıdır. Bu yüzden sektörde pek çok farklı fiyat aralığına rastlamanız mümkündür. Kiralama fiyatları, tekne içerisinde bulunan kabin ve tuvalet sayısına, yakıt tipine, iç donanım özelliklerine –klima, mobilya, beyaz eşya vb.- ya da tekne tipine göre farklılık göstermektedir. Ayrıca teknenin iç hacmi de fiyatta artışlara sebep olmaktadır. Geniş tekneler, daha dar sayılabilecek teknelere göre daha pahalı olabilmektedir.

Bunların yanı sıra kiralama süresine göre de fiyatlarda değişim görülmektedir. Saatlik ya da günlük kiralanan tekneler haliyle daha ekonomik olacaktır. Haftalık Yat Kiralama ise fiyat olarak daha fazla olsa da özel fırsatlar, önceden rezervasyon gibi durumlarla ekonomik hale getirilebilmektedir.

Konaklamalı Yat Kiralama seçeneği, uzun tatiller için oldukça ideal bir planlamadır. Süresi sizler ya da şirketler tarafından belirlenen bu seçenek, yine kullanım süresine ve teknenin sahip olduğu kabin sayısı, donanım yeterliliği ya da hacmine göre fiyat belirlemesi yapılmaktadır. Fakat tekne kiralarken bütçeden daha çok dikkat edilmesi gereken bir durum varsa o da organizasyon ya da tatil planının çok iyi ayarlanması olacaktır. Bu sayede harcadığınız paranın dönütünü verimden ve keyiften alarak unutulmaz anlar biriktirebilirsiniz.

Konaklamalı Yat Kiralama
İlgili Haberler