Gulet CharterGulet Charter Motor Yacht CharterMotor Yacht Charter Saılıng Yacht CharterSaılıng Yacht Charter Super Yacht CharterSuper Yacht Charter Yacht RepaırYacht Repaır LocatıonsLocatıons DıscoverDıscover
RESERVE

İzole Tatil Yerleri

 

Kalabalığa girmeden, daha sakin ve sessiz bir tatil geçirmek isteyenlerin imdadına yetişen İzole Tatil, tek başınıza ya da sevdiklerinizle birlikte gizli kalmış doğa güzelliklerini keşfetmenize olanak sağlamaktadır. İzole Tatil Yerleri denince akla genellikle yayla tatilleri gelse de günümüzde oldukça ilgi görmeye başlayan tekne turları da aradığınız sakinliği ve huzuru bulmanıza yardımcı olmaktadır. Tekne turları bir yandan rahatınızı sağlarken diğer yandan ise henüz keşfedilmemiş koyları, sahilleri gözlerinizin önüne ziyafet gibi dizer.

İzole tatil, kiralayacağınız tekne çeşitlerine göre de farklılık gösterebilmektedir. Hız arayanlar için motoryatlar, doğayla bütünleşmek isteyenler için guletler, geniş yaşam alanı arayanlar içinse katamaranlar… Zevkinize ve isteklerinize en uygun tekneyi seçmek, planladığınız sakin bir tatil için oldukça önemlidir. Bunların yanı sıra rotayı belirlemek ve bir plan çizelgesine oturtmak da tatiliniz için oldukça faydalı olacaktır. Bu sayede zamanınızı verimli geçirebilir ve farklı manzaraların tadına vararak aradığınız huzuru bulabilirsiniz. Bodrum yat kiralama hizmetimiz ile size özel koylara doğru yol alın.

Deniz Tatili için planlar yaparken yaz sezonunun dışına çıkmak da yararlı olabilir. Sarı yaz olarak adlandırılan ve sonbaharın başlangıcına denk gelen bu dönemde izole tatil planları yapmak da kalabalıktan uzaklaşmanın ve farklı bir tatil deneyimi yaşamanın bir başka adımıdır. Gürültüden ve yoğunluktan sıyrılan küçük köyler, eşsiz koylar ve sapsarı limanlar izole tatilinize ayrı bir atmosfer katacaktır. Havaların yumuşadığı, hafif rüzgarların eserek insana keyif verdiği sonbahar aylarında sevdiklerinizle birlikte tekne kiralayarak hiç yaşamadığınız bir deneyime şahit olabilirsiniz.

İzole tatil için birkaç öneride bulunacak olursak; Marmaris’e bağlı küçük köyler bu tatil için en uygun bölgeler olacaktır. Yaşantının ve denizin sakinliği ile geçireceğiniz vakitler, belki de ömür boyu aklınızdan silinmeyecektir. Fethiye’ye bağlı Göcek ya da Bodrum’un paha biçilemez koyları da tatil planlarınızı karşılayabilecek ve sizi memnun edebilecek yerlerdir. Antik dönemlerden kalan ve günümüze kadar taşınmış kalıntılar ise sizleri zaman yolculuğuna çıkararak hiç tatmadığınız duyguları gün yüzüne çıkaracaktır. Tekne kiralayarak planlayacağınız bu yolculuk için her türlü yardımı sunmaya hazırız.

Yat kiralama fiyatları için rezervasyon sayfasını ziyaret etmeniz yeterli .

İzole Tatil Yerleri
İlgili Haberler