Gulet CharterGulet Charter Motor Yacht CharterMotor Yacht Charter Saılıng Yacht CharterSaılıng Yacht Charter Super Yacht CharterSuper Yacht Charter Yacht RepaırYacht Repaır LocatıonsLocatıons DıscoverDıscover
RESERVE

İstanbul Yat Kiralama Fiyatları

İstanbul yat kiralama, Türkiye'nin en büyük şehri ve tarihi, kültürel ve ekonomik merkezi olan İstanbul'u keşfetmenin ideal yoludur . Yaklaşık 14 milyonluk bir nüfusa sahiptir ve Avrupa'nın en büyük kentsel alanlarından biridir ve şehir sınırları içinde bir nüfusa sahip dünyanın üçüncü büyük şehridir. Tekne sahipleriyle doğrudan iletişime geçebilir veya bir seyahat danışmanının seyahatiniz için ideal tekneyi bulmasını ve önermesini sağlayabilirsiniz. İstanbul yat kiralama fiyatları hangi değişkenlere bağlıdır ?

Seçenekleriniz sınırsızdır:

Diplomanız varsa kaptanlı tekne kiralama veya kaptansız yelkenli veya sürat teknesi rezervasyonu yapabilir ve İstanbul tarafından Çanakkale Boğazı ile Ege Denizi'ne bağlanan Marmara Denizi'ne geziler düzenleyebilirsiniz. Ayrıca Karadeniz'de son bulan İstanbul Boğazı'nda da seyir keyfi yapabilirsiniz. İstanbul en popüler destinasyonlardan biridir ve hem çocuklu aileler hem de arkadaş grupları için mükemmel bir seçimdir. Buna ek olarak, partilerini ve hatta bekarlarını Ayasofya'nın geçmişine sahip bir katamaranda yapmayı seçen birçok kişi var! Tekne kiralama fiyatları için bizi aramanız yeterli. Sahili olan tüm noktalarda kiralık yat fiyatları modellerimiz sizleri beklemektedir. Marmaris yat kiralama noktamıza bekleriz.

Geçen yüzyılın ortalarında, su sporlarını geliştirmek amacıyla yelken ve Yatçılık Kulüpleri açılmıştır. Hemen ardından Türkiye'de rekabetçi yelkencilik gelişmeye başladı. 1960'ların ortalarından beri açık deniz kiralık özel yatlarımız var, ancak Avrupa ve Amerika'dan gelen denizciler Türkiye'de denizi, güneşi ve kuvvetli rüzgarları bulabileceklerini keşfettiklerinde 70'lerde yelkenliler çoğaldı. Bugün ülkemiz, yıl boyunca yabancıların tekne kiralamasıyla, yelkencilik için en iyi destinasyonlar arasında yer almaktadır.

En iyi fiyatlarla yat kiralama

Yüksek kaliteli, konforlu ve büyüleyici yatlarımız, denizde özel bir deneyim için tavsiye edilir. En yeni modeller, rahatlıklarının yanı sıra dinlenme ve su sporları olanaklarıyla da öne çıkıyor. Güvertede bir kadeh şampanyanın tadını çıkarırken, profesyonel bir kaptan ve mürettebat keyifli bir deneyim yaşamanızı sağlayacaktır. Bir günlük yat kiralama hizmeti ile, Yunanistan, Hırvatistan, Fransız Rivierası, Balear Adaları veya Sardunya'da ve tabii ki Akdeniz'deki ve dünyadaki diğer popüler destinasyonlarda lüks bir yolculuk yapmanızı sağlayacaktır. İstanbul yat kiralama fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın.

İstanbul Yat Kiralama Fiyatları
İlgili Haberler