Gulet CharterGulet Charter Motor Yacht CharterMotor Yacht Charter Saılıng Yacht CharterSaılıng Yacht Charter Super Yacht CharterSuper Yacht Charter Yacht RepaırYacht Repaır LocatıonsLocatıons DıscoverDıscover
RESERVE

Göcek Gulet kiralama

Adının “göç” kelimesinden geldiğine inanılan, camgöbeği tonlarındaki denizin ve zümrüt yeşili ormanların ahenk içerisinde bir bütün oluşturduğu Göcek, Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı mütevazı bir mahalledir. Karia ve Likya medeniyetleri arasında sınır görevi görmüş, Likya’nın iki gelişmiş kenti olan Telmessos(Fethiye) ve Kaunos(Dalyan) arasında kalarak tarihi açıdan zenginlik kazanmıştır. Yine Mavi Yolculuk güzergâhı üzerinde bulunan bu bölge, insanların şehir hayatından uzaklaşıp aradığı huzuru bulabileceği diğer seçeneklerden biridir.

Göcek, Özel Çevre Koruma bölgelerinden biri olduğu için az katlı, manzaranızı bozmayacak yapılarıyla da öne çıkmaktadır. Ayrıca gizli koyları ve adalarıyla ziyaretçilerinin dikkatini üzerinde toplayan Göcek’te altı adet yat limanı bulunmaktadır. Belde için oldukça önem arz eden bu limanlar günde yaklaşık olarak 2000 ila 2500 yat bulundurabilmektedir. Bu yatlar, adalar ya da koylar arasında gidip gelerek bir yandan turistlere daha önce hiç tatmadıkları bir deneyim yaşatırken diğer yandan ise bölgedeki turizm sektörünün gelişmesine katkı sağlamaktadır. Yat gezilerinin oldukça yaygın olması sebebiyle sizler de Göcek Yat Kiralama seçeneğimizle bu keyifli turlardan faydalanabilirsiniz.

Muğla şehrinin öne çıkan unsurlarından biri olan antik kent kalıntıları ve mitolojik öykülerde bahsedilen yerler, Göcek adaları olarak isimlendirilen adalarda oldukça belirgin bir şekilde gün yüzüne çıkmaktadır. Kolayca kiralayabileceğiniz bu konforlu ve estetik yatlar aracılığıyla Göcek’te zaman yolculuğuna çıkabilir, doğayla bütünleşmiş olan kültürel ve tarihi yapıları inceleyebilirsiniz.

Antik kentlerin, tiyatroların ve anıt mezarların yanı sıra şifalı suyuyla ün salmış Kleopatra Hamamı Koyu’nu da yine kiralayacağınız yatlarımız sayesinde keşfedebilirsiniz. Zevklerinize ve isteklerinize göre seçebileceğiniz Göcek Gulet Kiralama ile tatilinizin keyfini sevdiklerinizle geçirebilir, özenle seçilmiş deneyimli kaptan ve çalışanlarımız sayesinde rahatınızın tadına varabilirsiniz. Hak ettiğiniz tatili bulabileceğiniz bu yat ve guletlerde küçük şeylerle uğraşmanıza gerek kalmayacağı için tatil sürenizi en verimli haliyle geçirebilirsiniz. Geçireceğiniz tatile ve bütçenize en uygun tekneyi seçerek eğlenceli faaliyetler düzenleyip stres ve yorgunluğu üstünüzden atabilirsiniz. Göcek’in gizli kalmış renkli koylarını yat veya gulet kiralayarak ziyaret edebilir, doğanın ihtişamına en yakından tanık olabilirsiniz.

 

Göcek Gulet kiralama
İlgili Haberler