Gulet CharterGulet Charter Motor Yacht CharterMotor Yacht Charter Saılıng Yacht CharterSaılıng Yacht Charter Super Yacht CharterSuper Yacht Charter Yacht RepaırYacht Repaır LocatıonsLocatıons DıscoverDıscover
RESERVE

En Popüler Mavi Tur Rotaları

Türkiye’nin güney batı sahillerindeki eşsiz koylar yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekiyor. En gözde Mavi Tur rotaları Bodrum’un kuzeyinden başlayarak Antalya’ya kadar devam ediyor. Ege ve Akdeniz kıyılarındaki Bodrum, Antalya, Göcek, Kaş, Kalkan, Kekova, Marmaris ve Fethiye’yi kapsayan bölgede sayısız koy, doğal güzellik ve aktivite var. Türkiye’de belirlediğiniz mavi tur rotasına dilerseniz hem sizin vizeniz hem de teknenin izinleri olması halinde Yunan Adaları’nı da dahil etmek mavi yolculuğunuz şahane bir kaçamak olabilir.

Türkiye’de mavi tur tatilleri BodrumGöcekMarmaris ve Fethiye limanlarından çıkış yapılarak planlanıyor. Çıkış noktası genellikle anlaştığınız teknenin demir attığı limandan oluyor ama talep etmeniz halinde ekstra ücret ile farklı limanlardan da hareket edebilirsiniz. Eğer tamamen doğada vakit geçirmeyi, sadece deniz, orman ve turkuaz koylar olsun istiyorsanız GöcekBodrum veya Marmaris rotalarından birini belirleyebilirsiniz. Ya da tarihi kalıntıları dolaşmak isterseniz Fethiye sizin için daha iyi bir seçim olabilir.

En Popüler Mavi Tur Rotaları
En Popüler Mavi Tur Rotaları
İlgili Haberler