Gulet CharterGulet Charter Motor Yacht CharterMotor Yacht Charter Saılıng Yacht CharterSaılıng Yacht Charter Super Yacht CharterSuper Yacht Charter Yacht RepaırYacht Repaır LocatıonsLocatıons DıscoverDıscover
RESERVE

5 Günlük Tekne Kiralama

Sevdikleriniz ile birlikte güzel vakit geçirmek, balık tutmak, masmavi denizde yüzmek, denizin maviliği ,yeşilin büyülü görünüşü ile baş başa kalmak, su sporları, su eğlenceleri ve ailenizle birlikte harika vakit geçirmek için en güzel fırsatlardan biri olan Mavi yolculuk, huzura,doğaya ve dinlenmenin enfes boyutuna ulaşmanızı sağlıyor. Tatil deneyimlerini farklı bir boyuta taşımak isteyen tatilciler için harika bir seçim olan Mavi Tur deneyimini yat veya tekne kiralayarak yapan tatilciler seçimleri ile farklı bir boyuta ve isabetli sonuçlara ulaşıyor.

5 günlük tekne kiralama ile birlikte mavi yolculuk avantajları ve olanaklarını sınırsız bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Tekne kiralama yaparak sevdikleriniz,doğa ve deniz ile birlikte baş başa kalabilir ve rotanızı kendinize göre  çizebilme kolaylığına ulaşabilirsiniz. Farklı bütçelere göre farklı boyutlarda ve genişliklerde yat ve tekne sunan firmamız kaliteyi ve güveni sizlere sağlamak için çalışmaktadır. Yat kiralama fiyatlarımız için bizimle iletişime geçerek kalite ve güven ile tanışabilirsiniz.

 Haftalık Kiralık Tekne

Şehrin kalabalık ve gürültü yaşamından uzaklaşarak, hayal edemeyeceğiniz bir huzuru yakalamak için yapılması gereken en iyi şeylerden biri sevdikleriniz ile tekne kiralayarak tekne turu yapmak ve doğa ile başbaşa kalmaktır. Haftalık kiralık tekne ile birlikte kendi rotanızı kendiniz çizebilir, istediğiniz yerde istediğiniz kadar kalma fırsatı yakalayabilirsiniz. Norden Yachting olarak kalite ve güveni sizlere sunmaktayız. Teknede yaşam kalitesini en üst seviyelere çıkartmak ve doyasıya tatilin keyfini sürmek için en kaliteli teknelerimizi müşterilerimize sunuyoruz. 5 günlük tekne kiralama ile deniz tatilinin tam zamanı. 

Hayatın karmaşasından uzaklaşmak için ve stres atmak için en çok tercih edilen seçeneklerden biri de tekne kiralayıp denizin ortasında demir atıp doğayı ve sessizliği dinlemektir. Kendinizi şımartmak ve stresten uzaklaşmak için aileniz veya tek başınıza kiralayacağınız tekneler ile bu doyumsuz huzura erişmek mümkündür. Kalite ve güvenin buluştuğu teknelerimiz ile isterseniz günlük,haftalık kiralamalar yapabilirsiniz. Günlük yat kiralama ile mavi yolculukta hayallerin ötesinde tatil yaşamak, sevdikleriniz ile birlikte muhteşem vakit geçirmek  için yapmanız gereken tek şey bizleri arayıp rezervasyon yaptırmaktır. 5 günlük tekne kiralama özel fırsatlarını kaçırmayın.

5 Günlük Tekne Kiralama
İlgili Haberler